| Item no. | 67082591 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 85.6 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | AD61 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 170 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 186 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9.5 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 91,6800 |
| 2+ | € 91,6800 |
| Artikelnummer | 67082591 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 170 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 186 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9.5 mm |
| Productnaam | Double Wiper |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d1) | 170 |
| Breedte (b) | 9.5 |
| Buiten diameter (D) | 186 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 170x186x9.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | AD61 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | AD61 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 85.6 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DK |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE PT009807 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Dubbele afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Dubbele afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.