| Item no. | 67188324 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 55.8 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | AD51 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 240 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 255 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9.5 mm |
| Materiaal | NBR |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 12 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 18,4800 |
| 2+ | € 18,4900 |
| 5+ | € 15,2680 |
| 10+ | € 15,2660 |
| 20+ | € 14,6210 |
| 50+ | € 141,9160 |
| 100+ | € 137,6140 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 12 Stuks |
| Artikelnummer | 67188324 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 240 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 255 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9.5 mm |
| Productnaam | Double Wiper |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d1) | 240 |
| Breedte (b) | 9.5 |
| Buiten diameter (D) | 255 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 240x255x9.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | AD51 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | AD51 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 55.8 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 90 NBR NB905501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Dubbele afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Dubbele afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.