| Item no. | 67188860 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 64.9 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | AD51 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 300 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 315 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9.5 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 25,9000 |
| 2+ | € 25,8900 |
| 5+ | € 21,3720 |
| 10+ | € 21,3740 |
| 20+ | € 20,4710 |
| 50+ | € 19,8680 |
| 100+ | € 192,6620 |
| Artikelnummer | 67188860 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 300 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 315 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9.5 mm |
| Productnaam | Double Wiper |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d1) | 300 |
| Breedte (b) | 9.5 |
| Buiten diameter (D) | 315 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 300x315x9.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | AD51 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | AD51 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 64.9 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 90 NBR NB905501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Dubbele afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Dubbele afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.