| Item no. | 67117921 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | TPU |
| Gewicht | 12.2 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | ADM55 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 32 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 44 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7 mm |
| Materiaal | TPU |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 1.204 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 2,2720 |
| 10+ | € 2,2680 |
| 20+ | € 1,9170 |
| 50+ | € 18,2120 |
| 100+ | € 1,7250 |
| 200+ | € 16,2920 |
| 500+ | € 15,9740 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 1204 Stuks |
| Artikelnummer | 67117921 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 32 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 44 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7 mm |
| Productnaam | Double Wiper |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d1) | 32 |
| Breedte (b) | 7 |
| Buiten diameter (D) | 44 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 32x44x7 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | ADM55 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | check |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | ADM55 |
| Opvolging productnummer | 49218183 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 12.2 Gram |
| HS-code | 84879090 |
| Land van herkomst | TW |
| Materiaal | |
| Materiaal | TPU |
| Compound | 95 TPU PU953401 |
| Materiaal buitenkant | Unalloyed steel DIN EN 10139 (DIN 1624) |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Dubbele afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Dubbele afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.