| Item no. | 67082872 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 4.434 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | AD60 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 38 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 44.8 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 5 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 31,5800 |
| 2+ | € 31,5700 |
| 5+ | € 23,4360 |
| 10+ | € 23,4320 |
| 20+ | € 20,1030 |
| 50+ | € 175,1280 |
| 100+ | € 149,2320 |
| Artikelnummer | 67082872 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 38 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 44.8 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 5 mm |
| Productnaam | Double Wiper |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d1) | 38 |
| Breedte (b) | 5 |
| Buiten diameter (D) | 44.8 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 38x44.8x5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | AD60 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | AD60 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 4.434 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DK |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE PT009807 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Dubbele afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Dubbele afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.