| Item no. | 67190374 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 73.13 Gram |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Design | GS10 |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9.7 mm |
| NIEUW - Profielhoogte (S) | 2.5 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per M |
Per stuk |
|---|---|
| 10+ | € 14,4000 |
| 20+ | € 11,8300 |
| 50+ | € 104,9280 |
| 100+ | € 98,7540 |
| Artikelnummer | 67190374 |
| Minimum verkoop per | 10 |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9.7 mm |
| NIEUW - Profielhoogte (S) | 2.5 mm |
| Productnaam | Guide Bands |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d1) | 2.5 |
| Buiten diameter (D) | 9.7 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 9.7x2.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | M |
| Constructie | |
| Design | GS10 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | GS10 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 73.13 Gram |
| HS-code | 39269097 |
| Land van herkomst | IT |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE PT00A202 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 10 |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Komt ook voor in | |
| Geleidebanden Dichtomatik | Dichtomatik Geleidebanden Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.