| Item no. | 67126904 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 146.253 Gram |
| Verpakkingseenheid | 16 |
| Design | GS01 |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 25 mm |
| NIEUW - Profielhoogte (S) | 2 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per M |
Per stuk |
|---|---|
| 16+ | € 47,6700 |
| 20+ | € 39,1570 |
| 50+ | € 347,3120 |
| 100+ | € 326,8780 |
| Artikelnummer | 67126904 |
| Minimum verkoop per | 16 |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 25 mm |
| NIEUW - Profielhoogte (S) | 2 mm |
| Productnaam | Guide Bands |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d1) | 2 |
| Buiten diameter (D) | 25 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 25x2 |
| Algemeen | |
| Eenheid | M |
| Constructie | |
| Design | GS01 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | GS01 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 146.253 Gram |
| HS-code | 39269097 |
| Land van herkomst | DK |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE PT009807 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 16 |
| Verpakkingseenheid | 16 |
| Komt ook voor in | |
| Geleidebanden Dichtomatik | Dichtomatik Geleidebanden Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.