| Item no. | 67046384 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | TPU |
| Gewicht | 100 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | N25 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 165 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 190 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 16 mm |
| Materiaal | TPU |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 90 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 13,7800 |
| 2+ | € 13,7800 |
| 5+ | € 11,3640 |
| 10+ | € 11,3640 |
| 20+ | € 11,1210 |
| 50+ | € 10,3960 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 90 Stuks |
| Artikelnummer | 67046384 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 165 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 190 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 16 mm |
| Binnen diameter (d) | 165 |
| Buiten diameter (D) | 190 |
| NIEUW - Breedte (H) | 15 mm |
| Productnaam | Symmetruc Seal - U-ring |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 165x190x16 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | N25 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Logistiek | |
| Gewicht | 100 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | TW |
| Materiaal | |
| Materiaal | TPU |
| Compound | 95 TPU PU953401 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| N25 Hydraulische Stangafdichting | Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | N25 Hydraulische Zuigerafdichting | Stang / Zuiger Afdichtingen Dichtomatik | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.