| Item no. | 67188110 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 247.4 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | N21 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 220 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 250 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 21 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 17,5800 |
| 2+ | € 17,5800 |
| 5+ | € 14,5120 |
| 10+ | € 14,5100 |
| 20+ | € 13,8960 |
| 50+ | € 13,4880 |
| 100+ | € 130,7920 |
| Artikelnummer | 67188110 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 220 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 250 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 21 mm |
| Binnen diameter (d) | 220 |
| Buiten diameter (D) | 250 |
| NIEUW - Breedte (H) | 20 mm |
| Productnaam | Symmetruc Seal - U-ring |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 220x250x21 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | N21 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Logistiek | |
| Gewicht | 247.4 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 90 NBR NB905501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| N21 Hydraulische Stangafdichting | Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | N21 Hydraulische Zuigerafdichting | Stang / Zuiger Afdichtingen Dichtomatik | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.