| Item no. | 67000287 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 3 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | N05 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 32 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 40 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 5.5 mm |
| Materiaal | NBR |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 89 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,1600 |
| 5+ | € 4,4720 |
| 10+ | € 4,4740 |
| 20+ | € 3,5780 |
| 50+ | € 33,0320 |
| 100+ | € 30,0740 |
| 200+ | € 2,7800 |
| 500+ | € 26,2860 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 89 Stuks |
| Artikelnummer | 67000287 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 32 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 40 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 5.5 mm |
| Binnen diameter (d) | 32 |
| Buiten diameter (D) | 40 |
| Productnaam | Symmetruc Seal - U-ring |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 32x40x5.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | N05 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Logistiek | |
| Gewicht | 3 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | GB |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 80 NBR NB800901 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| N05 Hydraulische Stangafdichting | Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | N05 Hydraulische Zuigerafdichting | Stang / Zuiger Afdichtingen Dichtomatik | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.