| Item no. | 67022467 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | TPU |
| Gewicht | 2.86 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | N36 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 36 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 44 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7 mm |
| Materiaal | TPU |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 199 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 2,0000 |
| 10+ | € 1,9180 |
| 20+ | € 1,6210 |
| 50+ | € 15,4040 |
| 100+ | € 14,5980 |
| 200+ | € 13,7860 |
| 500+ | € 13,5160 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 199 Stuks |
| Artikelnummer | 67022467 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 36 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 44 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7 mm |
| Binnen diameter (d) | 36 |
| Buiten diameter (D) | 44 |
| NIEUW - Breedte (H) | 6 mm |
| Productnaam | Symmetruc Seal - U-ring |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 36x44x7 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | N36 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Opvolging productnummer | 49217090 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 2.86 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | TW |
| Materiaal | |
| Materiaal | TPU |
| Compound | 95 TPU PU953401 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| N36 Hydraulische Stangafdichting | Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | N36 Hydraulische Zuigerafdichting | Stang / Zuiger Afdichtingen Dichtomatik | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.