| Item no. | 67169304 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | TPU |
| Gewicht | 33.61 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | N25 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 60 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 85 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13.5 mm |
| Materiaal | TPU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 3,9760 |
| 10+ | € 3,9740 |
| 20+ | € 3,1930 |
| 50+ | € 3,1320 |
| 100+ | € 30,1160 |
| Artikelnummer | 67169304 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 60 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 85 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13.5 mm |
| Binnen diameter (d) | 60 |
| Buiten diameter (D) | 85 |
| NIEUW - Breedte (H) | 12.5 mm |
| Productnaam | Symmetruc Seal - U-ring |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 60x85x13.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | N25 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Opvolging productnummer | 49217056 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 33.61 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | TW |
| Materiaal | |
| Materiaal | TPU |
| Compound | 95 TPU PU953401 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| N25 Hydraulische Stangafdichting | Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | N25 Hydraulische Zuigerafdichting | Stang / Zuiger Afdichtingen Dichtomatik | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.