| Item no. | 67014427 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | TPU |
| Gewicht | 24 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | N25 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 80 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 95 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13 mm |
| Materiaal | TPU |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 493 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,5200 |
| 5+ | € 4,5560 |
| 10+ | € 4,5560 |
| 20+ | € 3,6580 |
| 50+ | € 35,8880 |
| 100+ | € 34,5080 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 493 Stuks |
| Artikelnummer | 67014427 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 80 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 95 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13 mm |
| Binnen diameter (d) | 80 |
| Buiten diameter (D) | 95 |
| NIEUW - Breedte (H) | 12 mm |
| Productnaam | Symmetruc Seal - U-ring |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 80x95x13 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | N25 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Opvolging productnummer | 49216683 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 24 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | TW |
| Materiaal | |
| Materiaal | TPU |
| Compound | 95 TPU PU953401 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| N25 Hydraulische Stangafdichting | Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | N25 Hydraulische Zuigerafdichting | Stang / Zuiger Afdichtingen Dichtomatik | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.