| Item no. | 67192704 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 39.9 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | N21 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 85 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 105 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 3,9160 |
| 10+ | € 3,9180 |
| 20+ | € 3,3650 |
| 50+ | € 3,0900 |
| 100+ | € 28,6920 |
| 200+ | € 27,0380 |
| Artikelnummer | 67192704 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 85 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 105 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13 mm |
| Binnen diameter (d) | 85 |
| Buiten diameter (D) | 105 |
| NIEUW - Breedte (H) | 12 mm |
| Productnaam | Symmetruc Seal - U-ring |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 85x105x13 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | N21 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Logistiek | |
| Gewicht | 39.9 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 90 NBR NB905501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| N21 Hydraulische Stangafdichting | Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | N21 Hydraulische Zuigerafdichting | Stang / Zuiger Afdichtingen Dichtomatik | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.