| Item no. | 40421535 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 57.51 Gram |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Materiaal | NBR |
| Design | N100 |
| NIEUW - Breedte (H) | 15 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 120 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 16 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 100 mm |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 25,1700 |
| 10+ | € 25,1680 |
| 20+ | € 16,5391 |
| 50+ | € 13,6248 |
| 100+ | € 11,7326 |
| 200+ | € 10,5972 |
| 500+ | € 9,0832 |
| Artikelnummer | 40421535 |
| Minimum verkoop per | 5 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 100 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 15 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 120 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 16 mm |
| Buiten diameter (D) | 120 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 6 |
| Productnaam | U-ring seal series N100 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 100x120x16 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | N100 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | N100 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 57.51 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 90 NBR 109 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 5 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Komt ook voor in | |
| N100 Stangafdichtingen (Hydrauliek) | Hydraulische Zuigerafdichtingen | N100 Zuigerafdichtingen (Hydrauliek) | Stang / Zuiger Afdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.