| Item no. | 11909 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 5.621 Gram |
| Verpakkingseenheid | 500 |
| Materiaal | NBR |
| Design | N100 |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 30 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 11 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 15 mm |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 500+ | € 4,1000 |
| 1000+ | € 3,3914 |
| 2500+ | € 2,9675 |
| Artikelnummer | 11909 |
| Minimum verkoop per | 500 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 15 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 30 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 11 mm |
| Buiten diameter (D) | 30 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 5.5 |
| Productnaam | U-ring seal series N100 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 15x30x11 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | N100 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | N100 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 5.621 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 90 NBR 109 |
| Materiaal Klasse | NBR |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 500 |
| Verpakkingseenheid | 500 |
| Komt ook voor in | |
| N100 Stangafdichtingen (Hydrauliek) | Hydraulische Zuigerafdichtingen | N100 Zuigerafdichtingen (Hydrauliek) | Stang / Zuiger Afdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.