| Item no. | 14404 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 3.431 Gram |
| Verpakkingseenheid | 300 |
| Design | AU N100 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 20 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 32 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 8 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 300+ | € 3,3300 |
| 500+ | € 3,0102 |
| 1000+ | € 2,6877 |
| 2500+ | € 2,3652 |
| 5000+ | € 2,1502 |
| Artikelnummer | 14404 |
| Minimum verkoop per | 300 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 20 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 32 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 8 mm |
| Buiten diameter (D) | 32 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 5 |
| Productnaam | U-ring seal series AU N100 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 20x32x9 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | AU N100 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | AU N100 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 3.431 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | FR |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU 925 |
| Materiaal Klasse | AU |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 300 |
| Verpakkingseenheid | 300 |
| Komt ook voor in | |
| AU N100 Stangafdichtingen (Hydrauliek) | Hydraulische Zuigerafdichtingen | AU N100 Zuigerafdichtingen (Hydrauliek) | Stang / Zuiger Afdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.