| Item no. | 16496 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 10.001 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | N |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 30 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 48 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 10 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 9 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 14,4200 |
| 2+ | € 14,4352 |
| 5+ | € 12,9875 |
| 10+ | € 12,9896 |
| 20+ | € 9,3813 |
| 50+ | € 6,6389 |
| 100+ | € 5,3400 |
| 200+ | € 4,6183 |
| 500+ | € 4,1854 |
| 1000+ | € 3,4637 |
| 2500+ | € 3,0307 |
| Artikelnummer | 16496 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 30 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 48 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 10 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 9 mm |
| Buiten diameter (D) | 48 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 6 |
| Productnaam | U-ring seal series N |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 30x48x10 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | N |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | N |
| Logistiek | |
| Gewicht | 10.001 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 90 NBR 109 |
| Materiaal Klasse | NBR |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| N Stangafdichtingen (Hydrauliek) | Hydraulische Zuigerafdichtingen | N Zuigerafdichtingen (Hydrauliek) | Stang / Zuiger Afdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.