| Item no. | 16617 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 25.55 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | N |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 40 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 64 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 12 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 15,6400 |
| 2+ | € 15,6416 |
| 5+ | € 14,0816 |
| 10+ | € 14,0795 |
| 20+ | € 10,1686 |
| 50+ | € 7,1964 |
| 100+ | € 5,7883 |
| 200+ | € 5,0061 |
| 500+ | € 4,5368 |
| 1000+ | € 3,7546 |
| 2500+ | € 3,2853 |
| Artikelnummer | 16617 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 40 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 64 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 12 mm |
| Buiten diameter (D) | 64 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 6 |
| Productnaam | U-ring seal series N |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 40x64x13 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | N |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | N |
| Logistiek | |
| Gewicht | 25.55 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 90 NBR 109 |
| Materiaal Klasse | NBR |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| N Stangafdichtingen (Hydrauliek) | Hydraulische Zuigerafdichtingen | N Zuigerafdichtingen (Hydrauliek) | Stang / Zuiger Afdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.