| Item no. | 40421480 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 9.611 Gram |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Design | N |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 50 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 60 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 11 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| Materiaal | NBR |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 135 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 11,4200 |
| 10+ | € 11,4161 |
| 20+ | € 8,2446 |
| 50+ | € 6,1418 |
| 100+ | € 4,9401 |
| 200+ | € 4,2726 |
| 500+ | € 3,8720 |
| 1000+ | € 3,2045 |
| 2500+ | € 2,8038 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 135 Stuks |
| Artikelnummer | 40421480 |
| Minimum verkoop per | 5 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 50 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 60 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 11 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| Buiten diameter (D) | 60 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 4.5 |
| Productnaam | U-ring seal series N |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 50x60x11 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | N |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | N |
| Logistiek | |
| Gewicht | 9.611 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 90 NBR 109 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 5 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Komt ook voor in | |
| N Stangafdichtingen (Hydrauliek) | Hydraulische Zuigerafdichtingen | N Zuigerafdichtingen (Hydrauliek) | Stang / Zuiger Afdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.