| Item no. | 12152 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 11.801 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | AU N100 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 55 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 65 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 12 mm |
| Materiaal | AU |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 161 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 16,3700 |
| 2+ | € 16,3748 |
| 5+ | € 14,7368 |
| 10+ | € 14,7368 |
| 20+ | € 9,8244 |
| 50+ | € 7,5323 |
| 100+ | € 5,8948 |
| 200+ | € 5,0761 |
| 500+ | € 4,5849 |
| 1000+ | € 4,0936 |
| 2500+ | € 3,6023 |
| 5000+ | € 3,2749 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 161 Stuks |
| Artikelnummer | 12152 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 55 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 65 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 12 mm |
| Buiten diameter (D) | 65 |
| Productnaam | U-ring seal series AU N100 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 55x65x13 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | AU N100 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | AU N100 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 11.801 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU 925 |
| Materiaal Klasse | AU |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| AU N100 Stangafdichtingen (Hydrauliek) | Hydraulische Zuigerafdichtingen | AU N100 Zuigerafdichtingen (Hydrauliek) | Stang / Zuiger Afdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.