| Item no. | 40421241 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 13.321 Gram |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Design | AU N100 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 65 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 75 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 12 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 15,3900 |
| 10+ | € 15,3920 |
| 20+ | € 10,3703 |
| 50+ | € 7,9508 |
| 100+ | € 6,2223 |
| 200+ | € 5,3582 |
| 500+ | € 4,8905 |
| 1000+ | € 4,4120 |
| 2500+ | € 3,8826 |
| 5000+ | € 3,6388 |
| Artikelnummer | 40421241 |
| Minimum verkoop per | 5 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 65 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 75 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 12 mm |
| Buiten diameter (D) | 75 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 4.5 |
| Productnaam | U-ring seal series AU N100 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 65x75x13 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | AU N100 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | AU N100 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 13.321 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU 925 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 5 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Komt ook voor in | |
| AU N100 Stangafdichtingen (Hydrauliek) | Hydraulische Zuigerafdichtingen | AU N100 Zuigerafdichtingen (Hydrauliek) | Stang / Zuiger Afdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.