| Item no. | 40421249 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 42.971 Gram |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Design | AU N |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 70 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 90 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 19 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 18 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 21,3600 |
| 10+ | € 21,3637 |
| 20+ | € 15,2599 |
| 50+ | € 12,2079 |
| 100+ | € 10,3767 |
| 200+ | € 8,8507 |
| 500+ | € 7,9351 |
| 1000+ | € 7,3247 |
| Artikelnummer | 40421249 |
| Minimum verkoop per | 5 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 70 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 90 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 19 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 18 mm |
| Buiten diameter (D) | 90 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 6 |
| Productnaam | U-ring seal series AU N |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 70x90x19 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | AU N |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | AU N |
| Logistiek | |
| Gewicht | 42.971 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU 925 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 5 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Komt ook voor in | |
| AU N Stangafdichtingen (Hydrauliek) | Hydraulische Zuigerafdichtingen | AU N Zuigerafdichtingen (Hydrauliek) | Stang / Zuiger Afdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.