| Item no. | 40421250 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 29.121 Gram |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Design | AU N100 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 75 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 95 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 12 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 17,9600 |
| 10+ | € 17,9577 |
| 20+ | € 12,9631 |
| 50+ | € 10,3705 |
| 100+ | € 8,8148 |
| 200+ | € 7,5186 |
| 500+ | € 6,8117 |
| 1000+ | € 6,3532 |
| Artikelnummer | 40421250 |
| Minimum verkoop per | 5 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 75 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 95 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 12 mm |
| Buiten diameter (D) | 95 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 6 |
| Productnaam | U-ring seal series AU N100 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 75x95x13 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | AU N100 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | AU N100 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 29.121 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU 925 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 5 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Komt ook voor in | |
| AU N100 Stangafdichtingen (Hydrauliek) | Hydraulische Zuigerafdichtingen | AU N100 Zuigerafdichtingen (Hydrauliek) | Stang / Zuiger Afdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.