| Item no. | 40421227 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 25.381 Gram |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Design | AU N100 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 90 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 105 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 12 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 21,3300 |
| 10+ | € 21,3314 |
| 20+ | € 15,3983 |
| 50+ | € 12,3188 |
| 100+ | € 10,4710 |
| 200+ | € 8,9312 |
| 500+ | € 8,0915 |
| 1000+ | € 7,5469 |
| Artikelnummer | 40421227 |
| Minimum verkoop per | 5 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 90 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 105 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 12 mm |
| Buiten diameter (D) | 105 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 5.5 |
| Productnaam | U-ring seal series AU N100 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 90x105x13 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | AU N100 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | AU N100 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 25.381 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU 925 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 5 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Komt ook voor in | |
| AU N100 Stangafdichtingen (Hydrauliek) | Hydraulische Zuigerafdichtingen | AU N100 Zuigerafdichtingen (Hydrauliek) | Stang / Zuiger Afdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.