| Item no. | 17940 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 96.001 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| NIEUW - Breedte (H) | 18 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 120 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 19 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 90 mm |
| Design | N100 |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 34,0700 |
| 2+ | € 34,0600 |
| 5+ | € 26,4930 |
| 10+ | € 26,4930 |
| 20+ | € 17,4096 |
| 50+ | € 13,6248 |
| 100+ | € 11,7326 |
| 200+ | € 10,5972 |
| 500+ | € 9,0832 |
| Artikelnummer | 17940 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 90 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 18 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 120 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 19 mm |
| Buiten diameter (D) | 120 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 7.5 |
| Productnaam | U-ring seal series N100 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 90x120x19 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | N100 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | N100 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 96.001 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 90 NBR 109 |
| Materiaal Klasse | NBR |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| N100 Stangafdichtingen (Hydrauliek) | Hydraulische Zuigerafdichtingen | N100 Zuigerafdichtingen (Hydrauliek) | Stang / Zuiger Afdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.