| Item no. | 67191589 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 0.782 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | SPOR131 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 10 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 17.3 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 3.2 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 3,3760 |
| 10+ | € 3,3760 |
| 20+ | € 2,7660 |
| 50+ | € 24,0760 |
| 100+ | € 20,1320 |
| Artikelnummer | 67191589 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 10 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 17.3 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 3.2 mm |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 10x17.3x3.2 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | SPOR131 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Logistiek | |
| Gewicht | 0.782 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | IT |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE PT00A201 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.