| Item no. | 67205136 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | TPU |
| Gewicht | 17.4 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | S72 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 130 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 145.5 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| Materiaal | TPU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 30,5400 |
| 2+ | € 30,5300 |
| 5+ | € 25,1960 |
| 10+ | € 25,1980 |
| 20+ | € 20,2340 |
| 50+ | € 198,5240 |
| 100+ | € 190,8880 |
| Artikelnummer | 67205136 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 130 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 145.5 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 6 mm |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 130 |
| Breedte (b) | 6.3 |
| Buiten diameter (D) | 145.5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 130x145.5x6.3 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | S72 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | S72 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 17.4 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | TPU |
| Compound | 95 TPU H2005501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.