| Item no. | 67191731 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 3.499 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | SPOR130 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 22 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 32.7 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 4.2 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 3,1760 |
| 10+ | € 3,1720 |
| 20+ | € 2,5980 |
| 50+ | € 22,6120 |
| 100+ | € 18,9080 |
| Artikelnummer | 67191731 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 22 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 32.7 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 4.2 mm |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 22x32.7x4.2 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | SPOR130 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Logistiek | |
| Gewicht | 3.499 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | IT |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE PT00A201 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.