| Item no. | 49466248 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 4 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | SNI24 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 23.81 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 36.51 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7.35 mm |
| Materiaal | NBR |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 1.000 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 2,0000 |
| 10+ | € 1,6200 |
| 20+ | € 1,2570 |
| 50+ | € 1,1420 |
| 100+ | € 10,5080 |
| 200+ | € 0,9594 |
| 500+ | € 0,8908 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 1000 Stuks |
| Artikelnummer | 49466248 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 23.81 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 36.51 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7.35 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 6.35 mm |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 23.81 |
| Breedte (b) | 7.35 |
| Buiten diameter (D) | 36.51 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 23.81x36.51x7.35 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | SNI24 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | SNI24 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 4 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 90 NBR NB905501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.