| Item no. | 67035116 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 4.718 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | SNI07 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 25 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 35 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,3600 |
| 5+ | € 4,6440 |
| 10+ | € 4,6460 |
| 20+ | € 3,7180 |
| 50+ | € 3,4320 |
| 100+ | € 31,2440 |
| 200+ | € 28,8840 |
| 500+ | € 27,3120 |
| Artikelnummer | 67035116 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 25 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 35 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.7 mm |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 25 |
| Breedte (b) | 8 |
| Buiten diameter (D) | 35 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 25x35x8 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | SNI07 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | SNI07 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 4.718 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | GB |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 80 NBR NB800901 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.