| Item no. | 67127330 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 2.68 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | SNI43 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 40 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 46.2 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 4.8 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 22,0000 |
| 2+ | € 22,0000 |
| 5+ | € 18,6600 |
| 10+ | € 18,6600 |
| Artikelnummer | 67127330 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 40 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 46.2 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 4.8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 4.3 mm |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 40 |
| Breedte (b) | 4.8 |
| Buiten diameter (D) | 46.2 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 40x46.2x4.8 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | SNI43 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | SNI43 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 2.68 Gram |
| HS-code | 84879090 |
| Land van herkomst | DK |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE PT009808 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.