| Item no. | 67197020 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 11 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | SNI07 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 40 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 55 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,1200 |
| 5+ | € 4,2240 |
| 10+ | € 4,2260 |
| 20+ | € 3,2740 |
| 50+ | € 29,7640 |
| 100+ | € 27,3840 |
| 200+ | € 25,0020 |
| 500+ | € 23,2160 |
| Artikelnummer | 67197020 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 40 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 55 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.2 mm |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 40 |
| Breedte (b) | 8 |
| Buiten diameter (D) | 55 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 40x55x8 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | SNI07 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | SNI07 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 11 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 80 NBR NB805501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.