| Item no. | 67159171 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | TPU |
| Gewicht | 9.3 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | SNI39 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 63.5 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 73.02 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8.72 mm |
| Materiaal | TPU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 2,8960 |
| 10+ | € 2,8980 |
| 20+ | € 2,4500 |
| 50+ | € 23,2760 |
| 100+ | € 2,2050 |
| 200+ | € 20,8280 |
| 500+ | € 20,4180 |
| Artikelnummer | 67159171 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 63.5 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 73.02 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8.72 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.93 mm |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 63.5 |
| Breedte (b) | 8.72 |
| Buiten diameter (D) | 73.02 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 63.5x73.02x8.72 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | SNI39 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | SNI39 |
| Opvolging productnummer | 49217578 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 9.3 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | TW |
| Materiaal | |
| Materiaal | TPU |
| Compound | 95 TPU PU953401 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.