| Item no. | 67037517 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 26.4 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | SNI07 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 65 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 80 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 7,8900 |
| 5+ | € 7,0320 |
| 10+ | € 7,0340 |
| 20+ | € 6,2770 |
| 50+ | € 58,2240 |
| 100+ | € 54,6540 |
| 200+ | € 5,1080 |
| Artikelnummer | 67037517 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 65 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 80 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 11.7 mm |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 65 |
| Breedte (b) | 12 |
| Buiten diameter (D) | 80 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 65x80x12 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | SNI07 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | SNI07 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 26.4 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | GB |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 80 NBR NB800901 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.