| Item no. | 67037533 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 80.4 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | KNA16 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 100 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 80 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 14 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L1) | 6.4 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 24,2400 |
| 2+ | € 24,2600 |
| 5+ | € 20,5000 |
| 10+ | € 20,5040 |
| 20+ | € 17,6150 |
| 50+ | € 161,7120 |
| 100+ | € 15,0160 |
| 200+ | € 141,4980 |
| Artikelnummer | 67037533 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 100 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 80 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 14 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L1) | 6.4 mm |
| NIEUW - Materiaal 2 | POM |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 80 |
| Breedte (b) | 14 |
| Buiten diameter (D) | 100 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 100x80x14 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | KNA16 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | KNA16 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 80.4 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | GB |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 80 NBR NB800901 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.