| Item no. | 67110546 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 0.181 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | KNA44 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 12 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 9.1 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 2.4 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 18,1200 |
| 2+ | € 18,1400 |
| 5+ | € 15,3880 |
| 10+ | € 15,3900 |
| Artikelnummer | 67110546 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 12 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 9.1 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 2.4 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 2.15 mm |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 9.1 |
| Breedte (b) | 2.4 |
| Buiten diameter (D) | 12 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 12x9.1x2.4 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | KNA44 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | KNA44 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 0.181 Gram |
| HS-code | 84879090 |
| Land van herkomst | DK |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE PT009808 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.