| Item no. | 49437500 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 116 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | KK03 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 127 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 101.6 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 31.75 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L1) | 9.52 mm |
| Materiaal | NBR |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 96 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 16,1400 |
| 2+ | € 16,1300 |
| 5+ | € 13,6280 |
| 10+ | € 13,6260 |
| 20+ | € 11,7070 |
| 50+ | € 107,4760 |
| 100+ | € 9,9800 |
| 200+ | € 94,0420 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 96 Stuks |
| Artikelnummer | 49437500 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 127 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 101.6 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 31.75 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L1) | 9.52 mm |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 101.6 |
| Breedte (b) | 31.75 |
| Buiten diameter (D) | 127 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 127x101.6x31.75 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | KK03 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | KK03 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 116 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 80 NBR NB805501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.