| Item no. | 67168715 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | TPU |
| Gewicht | 72 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | KNA28 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 180 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 160 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 14.5 mm |
| Materiaal | TPU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 11,7600 |
| 2+ | € 11,7900 |
| 5+ | € 9,7120 |
| 10+ | € 9,7140 |
| 20+ | € 9,5060 |
| 50+ | € 88,8680 |
| Artikelnummer | 67168715 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 180 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 160 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 14.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 13.5 mm |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 160 |
| Breedte (b) | 14.5 |
| Buiten diameter (D) | 180 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 180x160x14.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | KNA28 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | KNA28 |
| Opvolging productnummer | 49217734 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 72 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | TW |
| Materiaal | |
| Materiaal | TPU |
| Compound | 95 TPU PU953401 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.