| Item no. | 67076900 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 1.3 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | KPOR31 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 25 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 17.7 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 3.2 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 114 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 8,6100 |
| 5+ | € 6,1120 |
| 10+ | € 6,1140 |
| 20+ | € 5,0080 |
| 50+ | € 4,3580 |
| 100+ | € 36,4440 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 114 Stuks |
| Artikelnummer | 67076900 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 25 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 17.7 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 3.2 mm |
| NIEUW - Materiaal 2 | 70 NBR |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 17.7 |
| Breedte (b) | 3.2 |
| Buiten diameter (D) | 25 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 25x17.7x3.2 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | KPOR31 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | KPOR31 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 1.3 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DK |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE PT000702 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.