| Item no. | 67081938 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 1.63 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | KPOR30 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 27 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 19.5 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 3.2 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 120 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 7,6900 |
| 5+ | € 5,4600 |
| 10+ | € 5,4600 |
| 20+ | € 4,4730 |
| 50+ | € 38,9320 |
| 100+ | € 32,5540 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 120 Stuks |
| Artikelnummer | 67081938 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 27 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 19.5 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 3.2 mm |
| NIEUW - Materiaal 2 | NBR |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 19.5 |
| Breedte (b) | 3.2 |
| Buiten diameter (D) | 27 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 27x19.5x3.2 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | KPOR30 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | KPOR30 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 1.63 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DK |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE PT009807 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.