| Item no. | 67076637 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 3.71 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | KPOR31 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 35 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 24.3 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 4.2 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,4600 |
| 2+ | € 10,4400 |
| 5+ | € 7,7520 |
| 10+ | € 7,7540 |
| 20+ | € 6,6520 |
| 50+ | € 57,9520 |
| 100+ | € 49,3820 |
| Artikelnummer | 67076637 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 35 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 24.3 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 4.2 mm |
| NIEUW - Materiaal 2 | NBR |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 24.3 |
| Breedte (b) | 4.2 |
| Buiten diameter (D) | 35 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 35x24.3x4.2 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | KPOR31 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | KPOR31 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 3.71 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DK |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE PT009807 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.