| Item no. | 67059808 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 3.9 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | KNA23 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 39.69 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 26.99 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.35 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 2,0000 |
| 10+ | € 1,6140 |
| 20+ | € 1,2500 |
| 50+ | € 11,3640 |
| 100+ | € 10,4580 |
| 200+ | € 0,9548 |
| 500+ | € 0,8866 |
| Artikelnummer | 67059808 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 39.69 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 26.99 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.35 mm |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 26.99 |
| Breedte (b) | 6.35 |
| Buiten diameter (D) | 39.69 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 39.69x26.99x6.35 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | KNA23 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | KNA23 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 3.9 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | IT |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 75 NBR NB751601 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.