| Item no. | 67189379 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 12 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | KK22 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 45 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 37 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 15.5 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L1) | 3.2 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 17,7400 |
| 2+ | € 17,7500 |
| 5+ | € 15,3800 |
| 10+ | € 15,3820 |
| 20+ | € 12,3060 |
| 50+ | € 113,5920 |
| 100+ | € 103,4140 |
| 200+ | € 95,6060 |
| 500+ | € 9,0400 |
| Artikelnummer | 67189379 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 45 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 37 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 15.5 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L1) | 3.2 mm |
| NIEUW - Materiaal 2 | PA |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 37 |
| Breedte (b) | 15.5 |
| Buiten diameter (D) | 45 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 45x37x15.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | KK22 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | KK22 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 12 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | GB |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 80 NBR F |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.