| Item no. | 67195848 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | TPU |
| Gewicht | 3.4 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | K70 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 50 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 39 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 4.2 mm |
| Materiaal | TPU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 3,1600 |
| 10+ | € 3,1580 |
| 20+ | € 2,6690 |
| 50+ | € 2,5360 |
| 100+ | € 24,0280 |
| 200+ | € 22,6940 |
| 500+ | € 22,2480 |
| Artikelnummer | 67195848 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 50 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 39 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 4.2 mm |
| NIEUW - Materiaal 2 | NBR |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 39 |
| Breedte (b) | 4.2 |
| Buiten diameter (D) | 50 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 50x39x4.2 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | K70 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | K70 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 3.4 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | TPU |
| Compound | 95 TPU H1005504 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.