| Item no. | 67168644 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | TPU |
| Gewicht | 8 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | KNA28 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 55 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 45 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 11 mm |
| Materiaal | TPU |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 352 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 2,3400 |
| 10+ | € 2,3420 |
| 20+ | € 1,9790 |
| 50+ | € 18,7960 |
| 100+ | € 17,8060 |
| 200+ | € 16,8180 |
| 500+ | € 16,4880 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 352 Stuks |
| Artikelnummer | 67168644 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 55 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 45 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 11 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 45 |
| Breedte (b) | 11 |
| Buiten diameter (D) | 55 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 55x45x11 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | KNA28 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | KNA28 |
| Opvolging productnummer | 49217714 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 8 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | TW |
| Materiaal | |
| Materiaal | TPU |
| Compound | 95 TPU PU953401 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.