| Item no. | 67081267 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 22.2 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | KPOR30 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 88 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 72.5 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 22,6600 |
| 2+ | € 22,6500 |
| 5+ | € 19,7720 |
| 10+ | € 19,7720 |
| 20+ | € 17,5070 |
| Artikelnummer | 67081267 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 88 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 72.5 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| NIEUW - Materiaal 2 | NBR |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 72.5 |
| Breedte (b) | 6.3 |
| Buiten diameter (D) | 88 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 88x72.5x6.3 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | KPOR30 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | KPOR30 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 22.2 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DK |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE PT009807 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.