| Item no. | 67176638 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NG34 |
| Gewicht | 48 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Materiaal | NG34 |
| Design | WSH |
| Binnen diameter (d1) | 22 mm |
| Buiten diameter (D) | 30.2 mm |
| Montage Bereik (HM) | 9.1 mm |
| Hoesbreedte (H) | 6.6 mm |
| Diameterbereik (Ø<>Ø) | 21.87-22mm mm |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 15,2000 |
| 2+ | € 15,2000 |
| 5+ | € 9,7920 |
| 10+ | € 9,7940 |
| 20+ | € 8,8830 |
| 50+ | € 86,1560 |
| 100+ | € 80,3520 |
| 200+ | € 74,1040 |
| 500+ | € 67,8540 |
| 1000+ | € 61,6040 |
| Artikelnummer | 67176638 |
| Afmetingen | |
| Binnen diameter (d1) | 22 mm |
| Buiten diameter (D) | 30.2 mm |
| Diameterbereik (Ø<>Ø) | 21.87-22mm mm |
| Hoesbreedte (H) | 6.6 mm |
| Montage Bereik (HM) | 9.1 mm |
| Afmetingen | 22x6.6 |
| Wanddikte | 0.28 mm |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | WSH |
| Eigenschappen | |
| Kleur | Silver |
| Identificatie | |
| Catalogus item | check |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | WSH |
| Intern | |
| extraSupplierTekst | remove |
| Logistiek | |
| Gewicht | 48 Gram |
| HS-code | 73269098 |
| Land van herkomst | TW |
| Materiaal | |
| Materiaal | NG34 |
| Compound | NG304 |
| Oppervlakte | |
| Oppervlakte Bewerking | Loodvrij Slijpen |
| Oppervlakte Hardheid | HV 220 (95 HRB) Slijtvaste Verwerking |
| Oppervlakte Ruwheid Ra | 0,2 - 0,8 µm |
| Oppervlakte Ruwheid Rmax< | < 6,3 µm |
| Oppervlakte Ruwheid Rz | 1,0 - 5,0 µm |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.