| Item no. | 24269499 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 22 Gram |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Design | T24 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 100 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 108 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10.9 mm |
| Materiaal | AU |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 200 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 50+ | € 15,5400 |
| 100+ | € 13,2090 |
| 200+ | € 11,2665 |
| 500+ | € 10,2073 |
| 1000+ | € 9,5202 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 200 Stuks |
| Artikelnummer | 24269499 |
| Minimum verkoop per | 50 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 100 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 108 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10.9 mm |
| Binnen diameter (d) | 100 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 3 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 3 mm |
| Productnaam | Merkel® Rod-U-Cup series T24 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 100 |
| Breedte (H) | 12 |
| Buiten diameter (D) | 108 |
| Groefbreedte (L) | 4 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 100x108x12 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | T24 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | T24 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 22 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | FR |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 95 AU V142 |
| Materiaal Klasse | AU |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 95 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 50 |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.