| Item no. | 7999599 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 2.081 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 101.6 mm |
| Design | NI300 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 120.35 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 16.87 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 15.87 mm |
| Materiaal | AU |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 50 Stuks |
| Artikelnummer | 7999599 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 101.6 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 120.35 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 16.87 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 15.87 mm |
| Binnen diameter (d) | 101.6 |
| Productnaam | U-ring seal series NI300 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 101.6 |
| Breedte (H) | 16.87 |
| Buiten diameter (D) | 120.35 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 101.6x120.35x16.87 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | NI300 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | NI300 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 2.081 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | US |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU U801 |
| Materiaal Klasse | AU |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.